Historia firmy

Życie dyktowało potrzebę założenia firmy Czyste Wnętrze...

Firma została zarejestrowana w 1991r. Planowana działalność to wykończenie wnętrz, remonty i modernizacja obiektów  w technologii suchego tynku (innowacyjna technologia na terenie Polski w tamtych latach).

Z biegiem czasu została nawiązana współpraca z pracownią projektową „Forma” i rozpoczęto działalność budowlaną.

W 1993 roku nawiązano współpracę z BKF Federowicz i rozszerzono działalność o sprzedaż urządzeń i środków do sprzątania.

Pierwsze zamówienie to dwa odkurzacze i kilka pojemników ze środkami myjącymi. Pierwsza zmywarka została sprzedana do Klasztoru Ojców Paulinów na Jasną Górę.

Po przystąpieniu do Unii Europejskiej opracowaliśmy Księgi HACCP i wdrażaliśmy system zarządzania jakością w zakładach przetwórczych, przemysłu spożywczego i restauracjach.

W roku 2016 obchodziliśmy jubileusz- 25 lat działalności naszej firmy, -innowacja ma swoją historię…

Dziś nadal dostarczamy naszym klientom profesjonalnych i efektywnych środków czystości. Dążąc do zapewnienia najlepszej relacji z klientem i jakości obsługi.

Dzięki współpracy z najbardziej uznanymi producentami środków czystości w Europie i na świecie, oferujemy najwyższej jakości, specjalistyczne produkty dla Klientów z różnych branż.

Zapewniamy specjalistyczne doradztwo, szkolenia i serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Staramy się aby współpraca z nami była jak najbardziej komfortowa dla naszych Klientów oraz oferta środków czystości, maszyn i urządzeń czyszczących.

Tradycję i doświadczenie kontynuuje Czyste Wnętrze.

Kronika firmy:

Księga naszych gości:

Nasze certyfikaty: